top of page

NaszZespół

dr n. med Arkadiusz Konieczny

Chirurg dziecięcy. Doświadczenie zawodowe od 1995 roku.

Doktorat z zastosowań ultrasonografii w Chirurgii Dziecięcej, tytuł pracy: Przydatność badań USG do oceny skuteczności repozycji złamań kości przedramienia u dzieci.

Doświadczenie zabiegowe od 1996r. do 2001r. w Specjalistycznym Szpitalu Zespolonym im. S. Batorego w Wałbrzychu. W latach 2004-2015 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu praca w oddziale Chirurgii Dziecięcej z pododdziałami ortopedii i chirurgii urazowej, chirurgii ogólnej dzieci i chirurgii dziecka małego (0-3 lata). Doświadczenie w zakresie prowadzenia leczenia dzieci w oddziale, operacji planowych, operacji ostrodyżurowych i pracy w izbie przyjęć.

  • 1997r. - wyróżnienie za najlepsze zespolenie mikrochirurgiczne podczas zajęć praktycznych na Akademii Medycznej we Wrocławiu – kurs „Techniki Mikrochirurgiczne i Chirurgia Ręki”.

  • Od 1996r. doświadczenia w diagnostyce ultrasonograficznej jamy brzusznej u dzieci ze szczególnym uwzględnieniem układu moczowego z wykorzystaniem badania techniką Doppler.

  • Od 2004r. doświadczenie w diagnostyce ultrasonograficznej złamań kości u dzieci.

  • Od 2012r. doświadczenie w zastosowaniu separowanego osocza bogatopłytkowego (PRP). Obecnie stanowisko szkoleniowca w tym zakresie.

  • W 2012r. publikacja własnych wyników leczenia owrzodzeń podudzi i zakrzepowego zapalenia żył metodą terapii pijawkowej w publikacji „Hirudoterapia – prawda i mity” w prestiżowym Czasopiśmie Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine w numerze 2/2012 (http://aaaam.pl/2012.html). Skan artykułu.

  • Od 2014r. certyfikat w zakresie Medycyny Sportowej.

mgr pielęgniarstwa Beata Sudor

Absolwentka PWSZ w Nysie.
Posiada liczne kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne niezbędne do profesjonalnego wykonywania  zawodu jakim jest pielęgniarstwo.


" Od ponad 20 lat związana ze służbą zdrowia.
Obecnie spełniam się w swojej pracy jako pielęgniarka zabiegowa w CME, chirurgia zawsze była dla mnie czymś wyjątkowym a teraz nabiera jeszcze większego znaczenia poprzez współdziałanie razem z zespołem podczas nietypowych i jedynych w swoim rodzaju zabiegach wykonywanych w CME."


Pogodna uśmiechnięta i nigdy nie obojętna na potrzeby ludzi chorych.

 

bottom of page